Met een paar uurtjes is het werk gedaan. Lampen en tablets gecontroleerd, boek in de kassa gezet, en de zender voor morgen bij me gestoken. It smells fishy – kabeljauw uit Rusland? – en Alice onder controle? Op de de Atjehstraat geeft de CV-ketel een foutmelding: kortsluiting boilervoeler.
Vandaag wilde hij naar het station gebracht worden, terwijl ik op het punt stond op de fiets te stappen naar Katendrecht. Een kwartier eerder had ik gekund en dan doorrijden naar het huis. Het weer was er naar. Nu kwam ik behoorlijk nat aan. De soundcheck was bijna overbodig en voordat ik aan de bak moest, was het uren verder.
In die toestand toch aan een andere bergbeklimming begonnen, de afvoer van de spoelbak in de keuken, niet zeker of mijn beoogde oplossing zou werken. Een stuk ø 40 pvcpijp kon ik niet meer vinden, dus heb het moeten doen met een pp eindje, dat ik met siliconenkit vastzette, wat ook de afdichting van het rooster in de gootsteen moet garanderen. Bidden dat ze niet gaan bellen over lekkage, de komende dagen. O ja, de ansichtkaarten staan terug in de kassa.
Geen verkeerd woord, niet een zonde, gulzigheid. Gulai burenkol, iets om te proberen, in plaats van met casavebladeren. De toegang geforceerd, via de luiken aan de westkant. Je zou geen slechte inbreker zijn. De kom wat dieper gelegd, met de telefoonlamp aan, hangend in de mond, om het beitelwerk te kunnen doen. De stank is niet te harden en komt waarschijnlijk uit de koelkast. Hier wil je verder niet zijn; nog een stift terug in een scharnier geduwd, die uit een van de luiken was gevallen. Verkeerd om gemonteerd? Het eten was ok, de muziek absoluut niet mijn smaak. Het eerste verhaal over het onderscheid Indo/Indonesisch, informatief en vol humor.
Een dilemma voor de achttiende; vriendin viert haar verjaardag en je wordt geacht aanwezig te zijn bij de Chinese nieuwjaarsviering. Nog niet officieel gevraagd, al doen ze in Stager alsof dat wel zo is. Geen leuk programma, elk jaar ongeveer hetzelfde, met lamme dansen en muziek, veel vlees en andere vage gebruiken, maar je hebt al zo weinig te verdienen. Wie kan je er anders voor op laten draaien? Het zou een duur kado zijn.
Beheer cookie toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een website of over verschillende websites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.